Yıldız Haritası

Astroloji Danışmanlığım

Kişinin doğum haritası çıkartılarak yaşamsal hayat dizilimi analiz edilir. Böylece hayatındaki zor ve şanslı alanlar belirlenir. Kişisel problemleri tespit edilmeye çalışılır. Aynı zamanda simya öğretisine göre hayat döngüsüne bakılarak kişinin hayat yolculuğuna rehberlik edile bilinir.

Doğum Haritanız size ne söyler

Yıldız haritası ile astrolojik analiz pek çok konuda size yol gösterebilir. Doğum haritası ile kişinin hayatı nasıl analiz ediliyorsa aynı şekilde bir işyeri ya da verilecek isim gibi konularda da danışmanlık sağlanabilir. Aslında bunun size olan faydası daha çok yönetilen alanın enerjisini doğru öğrenmenizi sağlamasından kaynaklanıyor. Böylece sorun yaşanılan noktaları saptamak ve çözmek daha kolay bir hale gelebiliyor. Bununla birlikte yapılacak olan başlangıçlar veya sonlandırmaların dönemsel uygunluğuna bakılabilir.

  • Hayatta yeni bir başlangıç yapmak için kişinin kendi gökyüzü haritasından yola çıkması ona doğru anahtarları getirebilir.
  • Harita insanın kendi kurgusunun senaryosuna bakması gibidir ve kişi bunu yolunu belirlemede kullanabilir.
  • Ayrıca Spiritüel gelişiminiz için kendinizi bu noktada çözümlemeye başlayarak çıkacağınız yeni yolculuklar yaşayacağınız yeni deneyimleri beraberinde getirecektir.
  • Doğum haritanız kurgusal düzlemde hayatınıza ait bilgiler ve ön görüler sunar.
  • İçsel başarınızın günlük yaşantınıza yansımasını sağlayacak şifreler ve çözümlemeler simya öğretisi ve astroloji ile birlikte hazırlanabilir.
  • Var olan pek çok sistem, içinde güven ve devamlı bilgi akışı sağlayan bir yapıya sahiptir ki öğretiye aldığım pek çok insan da beklenilen değişimi kararlı ve yavaş adımlarla kalıcı bir şekilde sağlamıştır.

BURÇLAR

KOÇ

20 Martta başlar

Yepyeni bir astrolojik yılın başlangıcı olan koç burcu döneminde ilkbaharın canlı ve insanı maceraya iten havası bizleri adeta yaşamaya iten bir enerji barındırır. Güneşin sıcak yüzü ve nisan yağmurları adeta hayat iksiri görevindedirler. Bir insanın arınmak için bundan daha iyi bir zaman dilimi bulması olanaksız gibidir.

Dönem olarak tamamıyla kendimize odaklanırız ve hayata yeniden başlıyormuş gibi yepyeni oluruz. Enerjik hırslı hatta kimi zaman öfkeli hallere bürünebiliriz. Duygusal değilizdir ama sevgi her zamankinden daha çok ve daha hızlı akar damarlarımızdan boğa dönemi bizi durdurana kadar bu enerjili koşuşturma devam edecektir.

Yönetici gezegeni marstır. Taşlardan yakutu sever. Kırmzı renk ona iyi gelir. 9 uğurlu sayısıdır günlerden salı günü şanslıdır.

BOĞA

20 Nisanda başlar

İkinci evi temsil eden boğa burcu dönemi kendi içinde zıtlığın enerjisini barındırır. Aşk ve para ya da tembellik ve zenginlik gibi temalar zıtlığın enerjisini bu evde ortaya koymaktadırlar. Nefsi yükseltir ve doyumsuz özelliğini kuvvetlendirir.

Duygularda arzuları ve tutkuları güçlendirir. Para yönetimi ekonomi gibi alanlar son derece aktifleşir ve hassasiyet kazanır. Reel düşünmek daha kolay hale gelir fakat diğer taraftan duygularımızda radikalleşir.

Uğurlu sayısı; 6, uğurlu rengi; pembe ve uğurlu taşı; zümrüt’tür. Negatif, toprak grubuna bağlıdır ve dişi burcudur. Sabit niteliklidir.

İKİZLER

20 Mayısta başlar

İkizler burcu döneminde canlı, enerjik ve neşeli olabilme şansımız daha fazladır. Bunun yanında iletişim kanalımız sonuna kadar açılarak son derece aktif hale gelecektir. Tüm bu açılardan düşündüğümüzde bağlantılar kurmak yaratıcı olmak iş bağlamak ara düzeltmek için gayet uygun bir dönem.

Olumlu olan bu özellikler içerisinde tez canlı ve sabırsız olmak ya da karar vermekte zorlanama gibi olumsuz tarafları da göz ardı etmemek gerekli. İkizler burcu gibi dönemi de son derece değişken bir yapıya sahip özellikler gösterir. Bu yüzden bizlerinde değişime açık olması ve bu durumdan psikolojimizin etkilenmemesine özen göstermeliyiz…

Yönetici gezegeni merkür. Uğurlu taşı akiktir. Sarı renk ona iyi gelir. Beş ve dokuz uğurlu sayısıdır günlerden çarşamba günü şanslıdır.

YENGEÇ

21 Haziranda başlar

Yengeç burcu döneminde en çok istediğimiz şey güvende olmak ve maddi rahatlığın tadına varmaktır. Sınırları ve duvarları olan gizli kalmayı başaran yuvayı ve kalbi anlatan bu burcun dönemi bir bakıma da tehlikelidir. Güvenlik ve tüm özele ait konuları içinde barındırır. Ayrıca iyiliğin evi olarak sayılır bu yüzdende nefsimiz en çok bu yıldızda dolaşır.

Yengeç dönemlerinde her şeyin farkına varmak kalbe yönelmek ve dikkatli olmak gerekir. Aile ve sevgi konusu oldukça derin bir şekilde karşımıza çıkabilir. İsteklerimiz ve nefsimizde oldukça güçlenip bizi yönlendirmeye çalışır. Bu yüzden ruhsal disiplin ve merhamet bu dönemin vazgeçilmez unsurlarındandır.

Yönetici gezegeni ay. Uğurlu taşı yakut ve ay taşı . Beyaz renk ona iyi gelir. İki uğurlu sayısıdır günlerden pazartesi günü şanslıdır.

ASLAN

23 Temmuzda başlar

Aslan burcu döneminde güç, kontrol, hareket ve sosyal yaşam ön plana çıkar. Dönemin hareketlilik tarafı yaz ayı olduğu için tatil sürecine yansımaktadır. Eğlence zevkler ve yaz aşkı bile aslan burcu yönetimindeki beşinci evin marifetleri arasındadır. Kontrol ve güç ise içte ve dışta her türlü konumda kişisel ya da toplumsal düzeyde ön plana çıkacağını haber verir.

Bununla birlikte borsa ya da yatırım araçlarına ilişkin kararlar önem kazanır. Yeni fikirler ve yaratıcılık isteyen konular değerlendirilmelidir. Sosyal yaşamda tam anlamıyla gündemin ilk sırasına yerleşir.

Yönetici gezegeni güneş. Uğurlu taşı safir. Altın rengi iyi gelir. Bir uğurlu sayısıdır günlerden pazar günü şanslıdır.

BAŞAK

23 Ağustosda başlar

Altıncı evin yöneticisi başak burcu döneminde yaz rehaveti bitmeye başlar. Yaz aşklarının büyüsünün bozulduğu dönemdir çünkü yazın dağılan dikkat ve kontrol yeniden toparlanmaya başlanır. Mantıklı davranışlar eleştirili yaklaşımlar çalışma hevesi hizmetteki artış genel etkileri arasında sayabiliriz. Ayrıca bu dönemde insanlar kendisini yaklaşan kış mevsimine hazırlamaya başlamıştır.

Genel anlamda huzurlu ve güvenli bir dönem olarak kendini gösterse de gizli olan durumların harekete geçebileceği de unutulmamalıdır. Verimli geçecek bir üretim dönemine hazırlanmak için doğru andır. Başak burcu hem rahatlığa devam der hem de artık çalışma zamanının geldiğini hatırlatmaya başlar…

Yönetici gezegeni merkür. Uğurlu taşı safir. Mavi rengi iyi gelir. Beş uğurlu sayısıdır günlerden çarşamba günü şanslıdır.

TERAZİ

23 Eylülde başlar

Sonbaharın iyice hissedildiği terazi burcu döneminde adalet, siyaset, denge ve zarafet gibi konular ön plana çıkar. Konular ciddi olsa da dönemin enerjisi uçarı ve anlaşılmazdır. Ayrıca enerjisi oldukça yüksektir. İlişkilerde bir basamak atlayıp evlilik basamağına gelmeyi işaret eden bir dönemdir ve kalıcı ilişkilerin zamanıdır. Bizleri kimi zaman duygulandırır kimi zamanda bol keyifli anlara sürükler işte bu yüzdendir ki terazi burcu dengesiz olarak nitelendirilir.

İnatçılıktan, kavgacı tutumlardan ve acele davranışlardan herkesin uzak durması gerekir. Ortaklık gibi ikili ilişkiler ve uluslararası iletişim de son derece dikkatli olmak gerekir. Hava elementinin bilge ve entelektüel enerjisi de bu dönemde son derece yoğun hissedilir. Sanat ve tasarım gibi konularda güzel gelişmeler kaydedile bilinir.

Yönetici gezegeni venüs. Uğurlu taşı zümrüt. Pastel tonlar iyi gelir. Altı uğurlu sayısıdır günlerden cuma günü şanslıdır.

AKREP

23 Ekimde başlar

Akrep burcu döneminde ciddi anlamda her türlü duruma karşı hazırlıklı olmamız gerekir. Güneşin katili olarak geçen bu burç eski hesaba göre kış mevsimini de başlatır. Cömert duygusal tutkulu anları da getiren bu dönemde aşırı uçlarda davranmak kalp kırmak ya da aldatıcı olmak kesinlikle tavsiye edilmez. Hesapların görüldüğü kin ve intikam duygularının fazlaca yaşandığı aylardır. Bizi kendimize getiren ve öz eleştiri imkânı veren bu ağır hava bizlerin gelişimine de yardımcı olmaktadır. Duygular yoğundur aşk ve sevgi bambaşka tatlarda yaşanabilir. Genel anlamda ise tedbirli olunması gerekilen şiddet olaylarının artabileceği bir süreçtir diyebiliriz.

Yönetici gezegeni mars ve plütodur. Taşlardan opali sever. Kırmzı ve siyah renk ona iyi gelir. 9 uğurlu sayısıdır günlerden salı günü şanslıdır.

YAY

22 Kasımda başlar

Akrep dönemi bittikten sonra yay burcu havayı yumuşatır ve daha manevi bir atmosfere kavuşturur. Kış mevsimi tam anlamıyla hüküm sürmeye başlamıştır. Bununla birlikte yabancılarla olan iletişim artacak yeni bağlantılar ortaya çıkacak ve eğitim konusu hayatımızın merkezine yerleşecektir.

Jüpiter in evi olduğu için şanslı bir dönemdir bolluk ve bereket vardır. Macera ve hareket yay burcu döneminde kendini gösterir. Bu dönemde yalnız kalmamaya dikkat etmeliyiz. Kendimize olan güveni tazelemeli sosyal çevremizdeki şansımıza güvenmeliyiz. Spora ve eğlenceye vakit ayırmak daha kolay olabilir. Hareketten uzak kalmamak gerekir.

Yönetici gezegeni jüpiterdir. Taşlardan turkuaz ve topazı sever. Mor renk ona iyi gelir. 3 uğurlu sayısıdır günlerden perşembe günü şanslıdır.

OĞLAK

21 Aralıkta başlar

Bu burcun döneminde genellikle çalışma, güven, kararlılık, disiplin gibi konular önemli hale gelir. Gerçek bir üretim dönemidir. Artık kış tam anlamıyla başlamış olur. Geleceğimiz için ayrıntılı bir biçimde planlama yapmamız bu dönem için de mümkündür. Bununla birlikte yine bu ayda insanlarda kaygı sevisi artış gösterebilir hatta depresyona bile dönüşebilir.

İşlerin yoğun olmasından kaynaklı sosyal konularda aksamalar yaşanabilir. Özveri ile kendimizi geliştirebileceğimiz bir dönem ama hırsımıza ve tutkularımıza dikkat etmemiz gerekir. Bu dönemde insanlar başkalarını çok daha rahat yaralayıp üzebilirler.

Oğlak burcu döneminde toprak renkleri ve kurşuni tonların etkisi olumlu olacaktır.

KOVA

19 Ocakta başlar

Uranüs ve Satürn ün etkisinde olan kova burcu uyumlu fakat bir sonraki adımda ne yapacağı kestirilemeyen bir dönemi işaret eder. Arkadaşlık düşkünlüğü 11. evin etkisinden kaynaklanır ve bu dönemde sosyalleşme için insanlar doğal bir isteğe kapılabilirler. Kova burcu dönemi farklı açılardan bakıldığında zıtlıklar görülür. Yeniliği, macerayı ve değişimi getiren bir süreçtir. Genel olarak oldukça dengeli konumları işaret etse de bu durum değişik etkilerden dolayı değişim gösterebilir.

Kişiliklerde ve toplumsal süreçlerde asilik ve özgürlük anlayışının daha fazla hissedilmesini sağlayan bir etkisi vardır. Teknoloji ve bilişim sektörü açısından olumlu bir aydır. Son hava elementi olan kova burcu bizleri değişime hazırlar.

Bu ayda dört sayısı önemli, renklerden ise mavi ve yeşil tonlara ağırlık vermemiz iyi gelir.

BALIK

18 Şubatta başlar

Son burç olan balık burcu ile astrolojik yılda tamamlanmış olur. Balık burcu dönemlerinde ruhsal dünyamız aktifleşir ve duygusal bir yapıya bürünürüz. Hayallerimiz ve umutlarımız yükselir reelde ise sonlanmalar ve yarım kalanların tamamlanması şeklinde bir durum karşımıza çıkar. Bunlarla birlikte sezgilerimiz kuvvetlenir rüyalarımız artış kaydeder ve iç dünyamıza yönelik arayışlar çoğalır.

Akrebin güneşi öldürmesiyle başlayan kış, balık burcunun çürütme işlemiyle son bulur. Çürüme bahara hazırlık yapar ve koç burcu ateş elementi ile baharı başlatarak doğaya tekrar hayat verir. Bizler için yeni bir dönüm noktasının da habercisi olan bu dönemin değişime hazırlık yapılarak geçirilmesi uygun olacaktır. Yorgunluğumuzu mümkünse bir kenara bırakalım ve döngüyü tamamlama konusunda son bir gayret için hareket etmeye çalışalım.

Yönetici gezegeni Neptün Uğurlu taşı; Aquamarine, uğurlu sayısı; 7, Uğurlu rengi ise Turkuaz’dır.

Doğum haritası, horoscope ve astroloji danışmalığı

“Yazıların Tüm Hakları Saklıdır”

Murat KOYUN

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön