Simya Çalışmaları

Arkhe Simya Çalışması: Arkhe çalışması öncelikle bir simya eğitimi değildir. Simya eğitimi daha yoğun ve uzun bir eğitim çalışmasıdır. Arkhe çalışması ile sistemin tanıtılması ve kişilerin simyaya göre yaşamsal analizlerini gerçekleştirerek onlara farklı bir pencere sunabilmeyi amaçlar. Bu ise genel bilgilendirme toplantısından sonra yapılan birebir görüşmeler ile öğretinin bize sunmuş olduğu bilgiler ışığında gerçekleştirilir. Bunun yanında yine günümüz de popüler olan öğretiler ve astroloji konularının gerçekte nasıl faydalı olabileceğinin çözümlenmesini içermektedir. Çalışma en çok 10 kişi ile sınırlıdır.

Ayrıca Simyanın en önemli konusu olan kurgu ve kurgusal analiz ile ilgili bilgi verilir. Kurgu insanların hayatlarıyla ilgili olarak kadersel teoremlerin bütününe sahip bir konudur. Hayatı kaotik ve örüntüsel etkileşimlere göre anlatır. Kişinin kendi denklemini çözmesine ve yaşamında düzenleme yapmasına imkân verir.


DİPLOSİS SİMYA KAMPI

Diplosis simyada döngüsel bir yükseltme çalışması yapmak demektir. Bu çalışma ile ruhsal ve kurgusal alanda kişinin enerjisini yükseltme ve yaşamsal görevine dair keşifler amaçlanır. Ayrıca Simya öğretisiyle gerçek bir tanışma fırsatı sunar. Çalışma en çok 10 kişi ile sınırlıdır. Belirlenen bir yerde 4 gece 5 günlük bir kamp süreci içerisinde birebir ve grup çalışmaları yapılır. Çalışma özün gücü, hayatın kurgusu ve astroloji konularını kapsamaktadır. Temel insiyasyon formatında yapılan çalışma ile kişinin kendisine olan yolculuğunda çok farklı bakış açılarının gelişmesinin temelleri atılır.


“Çalışmaların Tüm Hakları Saklıdır”

Murat KOYUN

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön