Simya Çalışmaları

simya seminer çalışması


Astroloji Danışmanlığım

Kişinin doğum haritası çıkartılarak yaşamsal hayat dizilimi analiz edilir. Böylece hayatındaki zor ve şanslı alanlar belirlenir. Kişisel problemleri tespit edilmeye çalışılır. Aynı zamanda simya öğretisine göre hayat döngüsüne bakılarak kişinin hayat yolculuğuna rehberlik edile bilinir.

Yıldız haritası ile astrolojik analiz pek çok konuda size yol gösterebilir. Doğum haritası ile kişinin hayatı nasıl analiz ediliyorsa aynı şekilde bir işyeri ya da verilecek isim gibi konularda da danışmanlık sağlanabilir. Aslında bunun size olan faydası daha çok yönetilen alanın enerjisini doğru öğrenmenizi sağlamasından kaynaklanıyor. Böylece sorun yaşanılan noktaları saptamak ve çözmek daha kolay bir hale gelebiliyor. Bununla birlikte yapılacak olan başlangıçlar veya sonlandırmaların dönemsel uygunluğuna bakılabilir.

  • Hayatta yeni bir başlangıç yapmak için kişinin kendi gökyüzü haritasından yola çıkması ona doğru anahtarları getirebilir.
  • Harita insanın kendi kurgusunun senaryosuna bakması gibidir ve kişi bunu yolunu belirlemede kullanabilir.
  • Ayrıca Spiritüel gelişiminiz için kendinizi bu noktada çözümlemeye başlayarak çıkacağınız yeni yolculuklar yaşayacağınız yeni deneyimleri beraberinde getirecektir.
  • Doğum haritanız kurgusal düzlemde hayatınıza ait bilgiler ve ön görüler sunar.
  • İçsel başarınızın günlük yaşantınıza yansımasını sağlayacak şifreler ve çözümlemeler simya öğretisi ve astroloji ile birlikte hazırlanabilir.
  • Var olan pek çok sistem, içinde güven ve devamlı bilgi akışı sağlayan bir yapıya sahiptir ki öğretiye aldığım pek çok insan da beklenilen değişimi kararlı ve yavaş adımlarla kalıcı bir şekilde sağlamıştır.

Simya ile Dengeleme Çalışması

Bu çalışma ile özümüzün hayat örüntümüze olan etkileri anlaşılmaya çalışılır. Böylece yaşamımızdaki dengesizlikler belirlenerek onları düzenleme fırsatını bize verebilir. Özü anlamak kolay değildir. Onun bizden istediği ve bizim ona verdiğimiz şeyler çok farklı olabilir. Buda anlayamadığımız durumların ortaya çıkmasının en önemli sebebidir. Huzursuzluğumuzun ya da inatçı sorunlarımızın arkasında genelde bu dengesizliğin parmağı vardır. Bu yüzden denge çalışması pek çok öğretide ve simyada önemli bir yere sahiptir.

Simya Astrolojisi ile Kurgusal Çözümleme

Astrolojide harita okuma ve bu haritayı hayatın kurgusuna göre yorumlayabilme çalışmasıdır. Temel ve orta seviye olarak iki farklı düzeyde eğitimi vardır. Buradaki amaç sadece haritayı yorumlamak değil aynı zamanda hayat dizilimine ait öngörüyü de geliştirebilmektir. Böylece kişi astroloji ile birlikte onu hayata uygulama bakış açısını da kazanabilir. İleri seviye için simya eğitimini de almak gereklidir.

Simya ile ilgili çalışmalar belli bir kural ve disiplin anlayışı içinde olur. Bu noktada önemli olan kavramlar insanları maddesel isteklere yöneltmek ya da onları maddi olarak imkânlara kavuşturmak değildir. Kişileri niyetlerle veya secret gibi bir takım istençlerle ilgili yollara sürüklemez. Bu noktada simya açısından önemli olan kişinin kendi yaşam dengesini kurmak ve hayatını doğru analiz ederek kurgusunu çözmeye çalışmaktır. Bu aynı zamanda onun kendi gücünü de keşfetmesi anlamına gelir. Bundan sonra kazanmak ya da mutlu olmak için ne yapması gerektiğini bilerek yoluna devam eder. Zaten gerçek bir dönüşümsel etkide sadece bu yolla gerçekleştirile bilinir.

simya eğitim kampı


Simya dengeleme çalışması ve Astroloji eğitimi içerikleri.

“Çalışmaların Tüm Hakları Saklıdır”

Murat KOYUN

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön