Menü Kapat

Simya Eğitmeni: Murat KOYUN

16 yaşımda karşıma çıkan simya öğretisi ile başlayan yolculuğum üniversite eğitimimle birlikte astroloji ve felsefe alanında ilerleyerek devam etti ve öğretiyle ilgili ilk öğrencimle çalışmaya da o dönemde başladım. İnsanın simya ile çıkacağı bu yolculuk her zaman için ona en ilginç hayat deneyimini yaşatır. Bunu kendimde ve öğretiyi paylaştığım insanlarda bir çok kez  gözlemlemişimdir. Hayatımızda anlam veremediğimiz ve zihnimizi zorlayan pek çok şey olmaya devam eder. Bunları anlayabilmek ise sadece kendimize ait hikayeyi çözümleyebilmekten geçer. Bu yüzden öğreti bu konudaki en iyi rehberdir.

Bu amaçla 22 yıldır içinde bulunduğum Simya öğretisi ve Astrolojiyi yaşamın gizemlerini yada şifrelerini çözmek için kullanıyorum. Günümüzde doğru ve orjinal bilgiye ulaşmak çok zor. Her nekadar herşeye ulaşmak artık çok daha kolay olsada işe yarayan herşey bu kolaylığın derinlerinde gömülü kalıyor.

Simya öğretisi ile insanların hayatlarında olmak son derece önemli benim için. Yaşamın içinde insanın yönünü tayin etmesi bence en önemli olgulardan birisi ve bu yönün içinize sinmesi sizi gerçekte şifalandıracak enerjiyi taşıyor olacaktır. Kendinize olan güveni ve cesaretinizi yakalamak ise sadece hayatın size ait kısmında yakalayacağınız özgünlüğün içerisinde mümkün olabiliyor. Bu yüzden size ait olanı test etmekten kaçınmamanız gerekir. Böylece aradığınız doğru paraçaları bulabilirsiniz.