Hakkımda

murat koyun

Murat KOYUN

Simya yolculuğuma 1997 yılında başladım. Zorlu bir simya eğitiminin sonrasında 2000 yılında öğretiyle ilgili ilk rehberlik deneyimimi yaşadım ve İzmir de üniversite eğitimim sırasında değer verdiğim insanlara bu öğretiyi aktarmaya başladım. Bu sırada Su bilimleri, fotoğrafçılık ve felsefe bölümlerini bitirdim. Bunun yanında 2001 yılından itibaren ezoterizm, simya felsefesi, astroloji ve psikoloji konularında araştırmalarıma devam ettim. Atölye simya ile hayatın kurgusal gerçekliğini ve gerçek simya öğretisini paylaşmaya çalışıyorum. Bir öğreti sisteminin eğitimine girmek isteyenlerle buluşmaya farklı şehirlerde olan danışanlarımla da çalışmalarımı sürdürmeye devam ediyorum…

Varlığımızın gelişimi insanın kendi hayatındaki bütünün bilinç içerisinde değerlendirmesine bağlıdır. Kişiliğe özgün stres, öfke, istekler ve duygu durumları da bu bütünün en önemli temelidir. Bu temele bağlı olarak ta yine kendimize has sorunlar ve hayat sınavımızın karakteri belli olur. Aynı zamanda istemeden yaşadığımız ruhsal hallerimizin etkisini zayıflatarak önümüze yeni yollar açabilir. Diğer taraftan maruz kaldığımız yıpratıcı davranışlara karşı başa çıkabilmenin olanaklarını gösterir. Buna geçmişimizde yaşadığımız ve bizde iz bırakan sorunlarda dâhildir. Bu gelişim algı ve odak noktalarındaki değişime izin vermekle başlayacaktır. Dolayısı ile kişinin değişimine inanması bu açıdan oldukça önemlidir.


Simya Öğretisi ve Astroloji buluşmamız

simya ve astroloji semineriGörüşmelerimiz …

Simya eğitimi kapsamında farklı şehirlerde bulunan öğrenci ve danışanlarımla görüşmelere giderek çalışmaları yüz yüze de devam ettirmeye çalışıyorum. Görüşmelerimiz son derece keyifli ve verimli geçiyor. Geçtiğimiz aşamaların konularını tekrar ediyor anlaşılmayan kısımları aydınlatmaya çalışıyoruz.


simya ve astroloji görüşmeler

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön