"Enter"a basıp içeriğe geçin

2022 Astroloji

2022 Burç yorumları ve Genel Durum

Bu yıl daha çok ruhsal açıdan etkileşimin zengin olacağını göreceğiz. Akrep burcundaki tutulmalar ile koç ve balık burcundaki transitler genel olarak insanların biraz daha kendilerine yönelmelerine yol açacak. Tabi bu süreç aynı zamanda yoğun yüzleşme süreçleri içereceği için zorlayıcı da olabilecektir. Genel olarak yaşamsal döngünün temmuz ayından sonra daha zorlayıcı olacağını söyleyebiliriz. Ülkemizdeki gelişmelerde sosyal ve ekonomik açıdan dengesiz ve gelinen aşamada daha zor bir açılımın içinde olduğunu da görebiliriz. Özellikle sonbahar ve kış ayları 2020 yılından beri ülkemizde daha zorlayıcı açılımlara sahip olmaktadır.

2022 Sessizliğin Dili Yılı – (Simya)

Sessizliğin dili yıllı yaşamın bize hayat öykümüz kanalıyla en çok mesaj ilettiği yıldır. Bu mesajları doğru anlayıp uygulayabilirsek ileriki yıllar içinde hayatımızda önemli etkileşimlerin yolu açılabilir. Bu yılın en önemli yönü arayışlarımıza ait cevapların hayat hikâyemizde nasıl yer aldığını bulmak olacaktır. Bu yüzden 2022 yılı ruhsal derinliği fazla olan bir yıldır.

2022 yılı için uygun evlenme tarihleri:

2022 yılı görünümlerinde şubat, nisan, mayıs ve haziran ayı şanslı fakat gün olarak belirlemek için doğum haritası ile birlikte yorumlanması gerekmektedir.

2022 yılının en şanslı burçları Balık ve Koç olacak


2022 BURÇ YORUMLARI


KOÇ

Şanslı bir yıldalar sosyal çevre ve statülerine önem vermeleri gerekiyor.

BOĞA

İç dünyalarında olumlu değişimler ile kariyer hayatlarındaki gelişmeler bu yıl önemli olacak.

İKİZLER

İnsan ilişkilerinde başarılı bir yıl olabilir. Eğitim, seyahatler ve hayata bakış açılarında  kısıtlayıcı etkiler oluşabilir.

YENGEÇ

Kariyerlerinde şanslı bir yıl geçirecekler. Hislerindeki değişimler ise zorlayıcı olabilir.

ASLAN

Hayat ritimleri yükseliyor. Ortaklıklar ve evlilikleri konusunda testlerden geçebilirler.

BAŞAK

Hislerinde ve düzensiz gelirlerinde önemli gelişmeler meydana gelebilir. Sağlıklarına dikkat etmeleri gerekebilir.

TERAZİ

Paylaşım gerektiren konuların şanslı yılı olacaktır. Hayatlarındaki dengeyi korumada zorlanabilirler.

AKREP

Sağlık ve çalışma koşulları açısından şanslı bir yıl diyebiliriz. Aile ve yuvaya ait konulara daha çok zaman ayırmak zorunda kalabilirler.

YAY

Aşk ve talih açısından son derece şanslı bir yıl diyebiliriz. Kardeşler ve iletişim yönünden ise baskı altında kalabilirler.

OĞLAK

Ailevi konularda şanslı ve geliştirici bir yıl geçirirken düzenli işlerinde ki konumlarında daha dikkatli olmak zorunda kalacaklar.

KOVA

İletişim ve kazanca ait gelişmelerin son derece şanslı olacağı bir yıl. Hayattan alacakları dersleri önemsemeleri ve mücadele etmeleri gerekecektir.

BALIK

Daha rahat bir iş düzeni ve maddi gelir söz konusu olacaktır. İç dünyalarındaki düşüşe ve strese karşı ise kendilerini korumaları gerekiyor.

2022 Güneş Tutulmaları

30 Nisan 2022 Boğa Burcu

25 Ekim 2022 Akrep burcu

2022 Ay Tutulmaları

16 Mayıs 2022 Akrep Burcu

08 Kasım 2022 Boğa Burcu

“Yazıların Tüm Hakları Saklıdır”

Murat KOYUN