"Enter"a basıp içeriğe geçin

2021 Astroloji

2021 Burç Yorumları ve Genel Durum

Bu yıl sosyal çevre ve statümüz açısından önemli bir yıl olacak. Bir yandan şans bize yardım ederken bir yandan da önemli hayat dersleri alacağız. Ayrıca teknolojik gelişmeler ve yaratıcılık gerektiren konular da yine ön plana çıkacak. Yaptığımız işlerde kazanç alanların genişlemesi ve farklı dallarda gelecek olan fırsatlarda değerlendirile bilinir. Özellikle yılın ilk çeyreğinde bu konular aktif olacaktır.

Bu yıl yaz mevsimi genel olarak gergin bir havada geçebilir. Çalışma hayatı stres ve baskı ile ilgili konuların radikalleşmesi söz konusu olabilir. Sağlık konusunda ise daha dikkatli olmamız gereken bir dönemde olacağız.

Yılın son dönemlerinde ise başta saydığımız konuların gerilemesi söz konusu böylece bu alandaki sorunlar kendisini tamamlayarak düzelmeye başlayacaktır. Diğer taraftan ise ortaklık, ikili ilişkiler ve evlilikler açısından zor geçecek bir sürecin içerisine girmiş olacağız. Ticari açıdan ise güvenli olmayan bir dönemi işaret ediyor olacaktır.

2021 İlk Madde Yılı – (Simya)

2020 yılından başlayan yeni döngüyle sıfırın enerjisi yılı bizi 2021 de ilk madde yılına taşıyor. İlk madde yılların da yapılması gereken ilk şey hayatın içindeki pozisyonumuzu sağlama almaktır. Yeni kapıların ve olasılıkların karşımıza çıkacağı bu yılda doğru değerlendirmeler yapmak oldukça önemlidir. Bilgiye önem vermemiz gerekiyor ve önümüze çıkan bizi ileriye doğru taşıyacak gelişmeleri yakalayarak değerlendirmemiz gerekli. Çevresel durumlara karşı hazırlıklı ve donanımlı olmamızda oldukça işe yarayacaktır.

2021 yılı için uygun evlenme tarihleri:

2021 yılı görünümlerinde mart, haziran, eylül ve ekim ayı şanslı fakat gün olarak belirlemek için doğum haritası ile birlikte yorumlanması gerekmektedir.

2021 yılının en şanslı burcu Kova burcu


2021 BURÇ YORUMLARI

KOÇ

İş ve sosyal çevrenin gelişim göstereceği bir yıl olacak. Bu alanlarda konumları ve statüleri değişebilir. Ayrıca hayattan alacakları dersler olabilir ve disiplinli olmaları gerekebilir.

BOĞA

Hayatlarındaki değişimin başladığını hissedecekler ve kariyerleri için yeni yollar keşfedebilirler. Fakat fazla açılmamalarında fayda var.

İKİZLER

Pek çok alanda kontrollerinde olmayacak kurgular söz konusu olabilir. Sürpriz gelişmelere bu yıl hazırlıklı olmalılar. İç dünyalarındaki değişim ve yeni bakış açılarının yanında daha fırtınalı duygu durumu yaratabilir.

YENGEÇ

Evlilik ve ruhsal gelişimleri açısından pek çok önemli gelişmenin bir arada yaşanacağı bir yıl olacaktır. Kendi döngülerindeki olay gelişimlerine bu yıl biraz daha dikkat etmeleri gerekebilir.

ASLAN

Kariyerleri farklı yönlere kayabilir ve yeni yollar karşılarına çıkabilir. Bu değişim onlara gayet iyi gelecektir. Ayrıca sosyal çevrelerinde hızlı bir değişim süreci yaşanabilir.

BAŞAK

Hayatlarının dengeli kalmasına emek harcamalı, çalışma koşulları ve sağlık açısından ise dikkatli olmaları gerekiyor. Bu açılardan yoğun bir yıl olacaktır.

TERAZİ

Duygusal yaşamlarına dair olay örgüleri daha hızlı gelişmeye başlayabilir. Bir taraftan şanslılar bir taraftan da dikkatli olmaları gerekmekte. Kendilerini kimi noktalar da durdurmaları gerekiyor.

AKREP

Evliliklerine dair koşullar önceki yıl değişmeye başlamıştı. Bu yıl ailevi meselelerde baskı altında kalabilirler fakat bir taraftan da şansları yardım edecek gelişim sağlayabilecekler.

YAY

İletişim açısından ve hayat ritimleri konusunda yoğun bir sene olacak. Sağlık açısından kendilerine önem vermeleri yerinde olacaktır.

OĞLAK

Maddi kaynaklar ana gelir grupları ve bu noktada yapmış oldukları yatırımlarda pek çok hareketlenme olabilecek. Duygusal yaşamları da oldukça hareketli geçebilir.

KOVA

Bu yıl en şanslı yıllarını geçirecekler ayrıca pek çok konuda gelişebilirler ve ilerleme sağlayabilirler. Bununla birlikte çalışma azimleri ve gayretleri de bu konuda belirleyici olacaktır.

BALIK

Hayatlarında içsel enerjilerini daha yükseğe taşıyabilirler. Değişimlere ayak uydurmalı ve direnmemeleri gerekmektedir. Şanslı olacakları dönemlerde pek çok alanda ilerleme sağlayabilirler.

2021 Güneş Tutulmaları

10 Haziran 2021 İkizler Burcu

04 Aralık 2021 Yay burcu

2021 Ay Tutulmaları

26 Mayıs 2021 Yay Burcu

19 Kasım 2021 Boğa Burcu


2021 burç yorumları

“Yazıların Tüm Hakları Saklıdır”

Murat KOYUN