2021 Astroloji

2021 Genel Durum

Bu yıl sosyal çevre ve hayat görüşümüz açısından önemli bir yıl olacak. Ayrıca teknolojik gelişmeler ve yaratıcılık gerektiren konular da yine ön planda kalacak. Yaptığımız işlerde kazanç alanların genişlemesi ve farklı dallarda gelecek olan fırsatlarda değerlendirile bilinir. Özellikle yılın ilk çeyreğinde bu konular aktif olacaktır.

Bu yılın yaz ayları rahat bir görünüm sergilemeyecektir. Çalışma hayatı stres ve baskı ile ilgili konuların radikalleşmesi söz konusu olabilir. Sağlık konusunda ise daha dikkatli olmamız gereken bir dönem.

Yılın son dönemlerinde ise başta saydığımız konuların gerilemesi söz konusu olabilir. Ayrıca ortaklık, ikili ilişkiler ve evlilikler açısından zor bir süreç yaşanabilir. Ticari açıdan ise zemin oldukça kaygan olacaktır.

2021 İlk Madde Yılı – (Simya)

2020 yılından başlayan yeni döngüyle sıfırın enerjisi yılı bizi 2021 de ilk madde yılına taşıyor. İlk madde yılların da yapılması gereken ilk şey hayatın içindeki pozisyonumuzu sağlama almaktır. Yeni kapıların ve olasılıkların karşımıza çıkacağı bu yılda doğru değerlendirmeler yapmak oldukça önemlidir. Bilgiye önem vermemiz gerekiyor ve önümüze çıkan bizi ileriye doğru taşıyacak gelişmeleri yakalayarak değerlendirmemiz gerekli. Çevresel durumlara karşı hazırlıklı ve donanımlı olmamızda oldukça işe yarayacaktır.

2021 BURÇ YORUMLARI

KOÇ

İş ve sosyal çevrenizin gelişim göstereceği bir yıl olacak. Ayrıca hayat anlamında alacağınız derslerde var. Disiplinli olmanız gerekebilir.

BOĞA

Hayatınızın değişmeye başladığını hissedecek ve kariyeriniz için yeni yollar keşfedeceksiniz. Fakat fazla açılmamanızda fayda var.

İKİZLER

Pek çok alanda kontrolde tutamayacağınız kurgular söz konusu olacak. İç dünyanız değişiyor ve yeni yapısı daha fırtınalı olacaktır.

YENGEÇ

Evlilik ve ruhsal gelişim açısından pek çok önemli gelişmenin bir arada yaşanacağı bir yıl. Bu yıl biraz daha dikkatli olmaları gerekebilir.

ASLAN

Kariyerleri farklı yön ve yollara sapabilir bu değişim onlara iyi gelecektir. Ayrıca sosyal çevrelerinde hızlı bir değişim süreci yaşanabilir.

BAŞAK

Hayatlarının dengeli kalmasına emek harcamalı, çalışma koşul ve sağlık açısından ise dikkatli olmaları gerekiyor. Bu açılardan yoğun bir yıl olacak.

TERAZİ

Duygusal yaşamlarına dair olay örgüleri gelişiyor. Bir taraftan şanslılar bir taraftan da dikkatli olmaları gerekmekte. Kendilerini kimi noktalar da durdurmaları gerek.

AKREP

Evliliklerine dair koşullar değişmeye başlamıştı. Bu yıl ailevi meselelerde baskı altında kalabilirken bir yönden de şanslı olup gelişme sağlayacaklar.

YAY

İletişim açısından ve hayat ritimleri konusunda yoğun bir sene olacak. Sağlık açısından kendilerine önem vermeleri yerinde olacaktır.

OĞLAK

Maddi kaynaklar ana gelir grupları ve bu noktada yapmış oldukları yatırımlarda pek çok hareketlenme olabilir. Duygusal yaşamları oldukça hareketli geçebilir.

KOVA

Bu yıl en şanslı yılınız olacak pek çok konuda gelişebilir ve ilerleme sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte çalışma azminiz ve gayretiniz de belirleyici olacaktır.

BALIK

Hayatlarında içsel enerjilerini yükseğe taşıyabilirler. Değişimlere ayak uydurmalı ve direnmemeliler. Şanslı olacakları dönemlerde pek çok ilerleme sağlayabilecekler.

2021 Güneş Tutulmaları

10 Haziran 2021 İkizler Burcu

04 Aralık 2021 Yay burcu

2021 Ay Tutulmaları

26 Mayıs 2021 Yay Burcu

19 Kasım 2021 Boğa Burcu

“Yazıların Tüm Hakları Saklıdır”

Murat KOYUN